Čo robíme, ako to robíme a prečo to robíme

Pracujeme výlučne s kvalitným prírodným materiálom – granit (žula), mramor a iných.

Čo robíme

Čo robíme, ako to robíme a prečo to robíme.

Parapeta

Máme skutočnú vášeň pre našu prácu, aj pre vynikajúcu kvalitu služieb. Naši zamestnanci - kamenári kladú dôraz a čas na to, aby Vás, rovnako ako aj Váš projekt, prípadne predstavu spoznali do najmenších detailov.

Pamätníky

Bez ohľadu na to, ako je projekt náročný, nebudeme odpočívať, kým nebudete s výsledkom spokojný. Vieme Vám pomôcť s opravou alebo úpravou hrobu a so všetkými kamenárskymi prácami v interiéri alebo exteriéri za vynikajúce ceny.

Ako to robíme

Vy, ako Naši zákazníci, budete vždy hlavným bodom nášho záujmu.

Kuchyne

Používame najnovšie technológie a aplikácie potrebné na úspešnú realizáciu projektu. Usilovne rozvíjame vzťahy s dodávateľmi z celého sveta, čím máme jedinečnú možnosť poskytnúť zákazníkom len tie najlepšie materiály a produkty.

Záhradné altánky

Prenajímame, školíme a udržiavame najlepších dizajnérov, výrobcov a inštalatérov v priemysle. V našom kamenárskom štúdiu v Bratislave sa dozviete ceny náhrobných pomníkov ako aj samotných kamenárskych prác s ktorými Vám radi pomôžeme.

Kamenárstvo sv. Vincenta de Paul

Spolupracujeme s vynikajúcimi dizajnérmi, projektantmi. Skúste vyskúšať služby našho partnera Kamenárstva sv. Vincenta de Paul. Kanceláriu aj s výstavnými priestormi nájdete na Tomášikovej ulici 8A v Bratislave.

Profesionálny prístup a dlhoročné skúsenosti