Kamenárske štúdio Stonetec

Často kladené otázky- FAQ

3D model žulového hrobu

3D model urnového hrobu
 • Aká je cena hrobu?

  Aká je cena hrobu?

  Cena hrobu je široký pojem. Odvíja sa od viacerých faktorov, ako sú:

  1. Potreba demontáže starého hrobu
  2. Potreba nového betonového základu
  3. Veľkosť hrobu
  4. Hrúbka materiálu
  5. Druh materiálu

  Ceny hrobov sa pohybujú už od 990 EUR

 • Aká je doba vyhotovenia diela?

  Aká je doba vyhotovenia diela?

  Závisí to od komplikácie výroby a od toho, aké máte dodatočné podmienky, ako sú gravírovanie fotoportrétu, obloženie základu, tvar pamätnej tabuľe a samotného hrobu. Naše roboty na kľúč Vám zrealizujeme v čase 4 až 8 týždňov, ale spravidla skôr.

 • Čo znamená práca na kľúč?

  Čo znamená práca na kľúč?

  Sú to práce, kde Vám kompletnú prácu od demontáže, betonáže, montáže až po odovzdanie diela zrealizujeme my. Na tieto práce Vám poskytujeme zľavu 10%.

 • Aká je kvalita prírodných kameňov?

  Aká je kvalita prírodných kameňov?

  Kvalita prírodného materiálu Granit (žula) je rovnaká bez závislosti od ceny. Žula je nezničiteľný kameň, ktorý je odolný voči poškriabaniu, vysokým teplotám a poveternostným podmienkam.

 • Ako ošetriť prírodný kameň?

  Ako ošetriť prírodný kameň?

  Je to jednoduché. Najlepšia varianta je použiť suchú alebo jemne navlhčenú handru. V žiadnom prípade nelejte ľadovú vodu na rozpálený kameň, hrozí riziko prasknutia tovaru.

 • Odkiaľ pochádzajú prírodné kamene žula a mramor?

  Odkiaľ pochádzajú prírodné kamene žula a mramor?

  Prírodné kamene žula alebo mramor pochádzajú z rôznych kútov sveta. Neustále navštevujeme a osobne vyberáme žuly a mramor po celom svete, ako sú: Taliansko, Francúzsko, India, Švédsko, Fínsko, Južná Amerika a iné.

 • Aké sú najlepšie doplnky na hrob?

  Aké sú najlepšie doplnky na hrob?

  Doplnky na hrob, ako sú lampáše a vázy sú vyrobené z rôznych materiálov. Existujú celožulové doplnky na hrob v rovnakom odtieni ako žulový hrob, alebo tu potom máme napríklad nerezové doplnky rôznych typov: čierne zlato, striebro, zlato, a iné. Je naozaj na Vás, ktoré sa Vám páči a pre ktoré sa rozhodnete.

 • Čo by som mal zistiť pred kúpou žulového hrobu?

  Čo by som mal zistiť pred kúpou žulového hrobu?

  Pred kúpou hrobu je najlepšie vedieť presne, čo chcete. Ak na cintoríne zazriete žulový hrob, o aký by ste mali záujem, odfoťte si ho a príďte s ním k nám. Pomôžeme Vám doladiť Vaše predstavy a Váš žulový hrob profesionálne namodelujeme v 3D programe.

  O kúpe žulového hrobu sa viac dočítate v našom blogu – 5 skvelých tipov, ako postupovať pri kúpe hrobu.

 • Kto vyrába žulové hroby?

  Kto vyrába žulové hroby?

  Všetky žulové hroby vyrábame v našej dielni, kde na všetko využívame bohaté skúsenosti počas celého obdobia pôsobenia našej firmy v remesle. Všetko vyrábame a modelujeme tradičnou ručnou výrobou. Každý žulový hrob je skontrolovaný a schválený našimi odborníkmi.

Kamenárske štúdio Stonetec