Hladáte pomoc pri kúpe hrobu alebo urny? Pomôžeme Vám.

5 skvelých tipov ako postupovať pri kúpe hrobu

Kvalitný hrob za vynikajúcu cenu.

Rozhodli sme sa Vám priniesť krátke tipy a rady, ktoré určite zvážte, či už ide o kúpu hrobu, urny alebo kameňa do domova.

I. Overiť si firmu

Pri kúpe hrobu, či už jednohrobu, dvojhrobu, urny alebo monumentu je vždy dôležité zistiť dôležité veci:

1. Dľžku činnosti firmy
2. Referencie kamenárskej firmy
3. Ukážku realizovaných prác

Kvalitná kamenárska firma by s tým nemala mať žiadny problém, práve naopak, mala by sa pýšiť svojimi realizáciami.

Kvalitný hrob za vynikajúcu cenu.

II. Dodatočné kamenárske služby

Nebojte sa spýtať kamenárstiev na ich dodatočné služby, ktoré sú Vám ochotní poskytnúť pri rozhodnutí realizácie cez nich. Medzi dodatočné služby patria napríklad služby spojené dovybavovaním hrobu, manipulácie s hrobom ako je uloženie urny do urnovej šachty alebo odkrytie hrobu.

III. Nízke ceny

Samotný bod s nízkymi cenami je pre oči zákazníka veľmi prjateľná a lákavá varianta. Nie vždy sa však oplatí šetriť. Cenové ponuky s veľkými percentuálnymi zľavami a výhodami sú až príliž podozrivé. Šetrením na diele, ktoré má slúžiť niekoľko rokov/generácií sa Vám môže vypomstiť. Síce na začiatku možno ušetríte, ale potrebnou opravou a rekonštrukciou miniete v konečnom dôsledku oveľa viac.

Odporúčame Vám sa vyhýbať „výhodným“ ponukám.

Kvalitný hrob za vynikajúcu cenu.

IV. Žiadajte reálne vidieť vzorku kameňa

Prírodný kameň, či už ide o žulu alebo mramor, je jedinečný a nikdy nie je rovnaký. Každý kameň pochádza z konkrétneho kameňolomu, kde sú tisícky odtieňov a sfarbení. Rovnako skresľuje odtieň materiálu fotografia. Fotografia nemá šancu zachytiť reálny lesk a krásu kameňa ako oči človeka.

V. Celková suma za dielo

Vyžiadajte si konečnú sumu, ktorú zaplatíte za celkové vyhotovenie Vášho diela. Ide hlavne o sumu, ktorú v konečnom dôsledku platíte VY.

Naša firma neláka na výborné zľavy alebo ceny. Sme seriózna firma, ktorá pristupuje ku každej práci profesionálne a nespíme kým náš zákazník nie je spokojný.

Dôsledky nekvalitnej práce:

Dôsledky nekvalitnej práce Dôsledky nekvalitnej práce Dôsledky nekvalitnej práce

Užitočné rady pre kúpu hrobu a urny.